آشپزی بستنی ها نوشیدنی ها

چگونه بستنی یخی هندوانه ای بسازیم

بستی-یخی-هندانه-دانشنامه-آشپزی-تصویری-6
نویسنده ashpazi

چگونه بستنی یخی هندوانه ای بسازیم

دانشنامه تصویری فارسی در این آموزش سعی داریم تا با صرف چند دقیقه یک بستنی یخی هندوانه ای بسیار خوشمزه درست کنیم. در واقع با تهیه یک هندوانه و گرفتن مخلوط کردن هندوانه و تزیین آن با لیمو می توان این بستنی را درست کرده و به همراه خانواده آن را میل نمود. روش ساخت چنین بستنی بسیار آسان است. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت همراه باشید.

مراحل ساخت بستنی یخی هندوانه ای

 

مرحله اول : ابتدا مقداری هندوانه را برش بزنید و تخم هندوانه را به خوبی از آن جدا کرده و سپس آن را درون همزن قرار داده و به خوبی آن را مخلوط کنید.

بستی-یخی-هندانه-دانشنامه-آشپزی-تصویری-1 بستی-یخی-هندانه-دانشنامه-آشپزی-تصویری-2 بستی-یخی-هندانه-دانشنامه-آشپزی-تصویری-3

همچنین با استفاده از یک صافی قسمت هایی که به خوبی مخلوط نشده اند را جدا کنید تا بستنی یخی شما یکدست و شکل زیبایی داشته باشد.

 

مرحله دومدر این بخش یک لیمو تهیه کرده و به صورت یک دایره آن را همانند تصویر زیر برش بزنید و سپس در وسط آن یک چوب بستنی قرار دهید.

بستی-یخی-هندانه-دانشنامه-آشپزی-تصویری-4

 

مرحله سوم : در این بخش درون لیوان های مخصوص بستنی یخی یا لیوان های پلاستیکی هندوانه مخلوط شده را بریزید و درون آن چوب بستنی به همراه لیمو را قرار دهید.

پس از آن لیوان ها را در فریزر قرار داده تا بستنی یخی هندوانه ای شما تهیه شود.

بستی-یخی-هندانه-دانشنامه-آشپزی-تصویری-5

مرحله چهارم : در نهایت با بیرون آوردن لیوان ها از درون فریز بستنی یخی هندوانه ای شما تکمیل شده است و می توانید آن را میل کنید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

 

بستی-یخی-هندانه-دانشنامه-آشپزی-تصویری-6

نکته : زمانی که این بستنی را ساخته اید از آن عکس گرفته و برای ما در قالب نظر بفرستید تا کاربران دیگر آن را مشاهده کنند. برای حمایت ما سایت دانشنامه تصویری فارسی را به دوستان خود معرفی نمایید.

 با تشکر بخش آشپزی تصویری

About the author

ashpazi

Leave a Comment